אימון מנהלים 1:1

ניהול זאת משימה מורכבת שדורשת מגוון רחב של יכולות וכישורים אשר חלקם קיימים באופן  טבעי וחלקם ניתנים לפיתוח. החזר ההשקעה על אימון מנהלים הוא במאות אחוזים בתוצאות העסקיות

 

  •  ליווי בכניסה לתפקיד - בתהליך כניסה לתפקיד, ישנו אתגר כפול, מחד בהיבט המקצועי ומאידך בהיבט המנהיגותי. הליווי מאפשר למנהל להיכנס בצורה חלקה יותר לתפקידו בשלב קריטי זה.

 

  • עמידה מול קהל - 90% מהמסר שעובר לקהל  הינו מסר בלתי מילולי . לעיתים לחלק מהמנהלים ישנו קושי מובן  וטבעי בעמידה מול קהל  או אפילו  מול הצוות בעת ישיבה.  אימון זה מטרתו  לשפר את יכולותיו הכוללות של המנהל להפוך את המפגש עימו מעניין, מעשיר ,מעצים ובעל ערך מוסף לקהל היושב מולו בין אם בהרצאה ובין אם בישיבה. נקודת המוצא לעמידה מול קהל או צוות צריכה להיות קבלה עצמית גבוהה, נינוחות ותחושת רוגע. התהליך בנוי מ-8 מפגשים מרוכזים המשלבים אימוץ הרגלי חשיבה חיוביים, הירגעות וקבלה עצמית. אנו עושים זאת תוך כדי צילום והתבוננות ומתרגלים שליטה גבוהה יותר בשפת גוף, המימיקה, הבעות פנים, איטונאציה ושליטה בקול .

 

  • ישיבת צוות אפקטיבית - אחת הפלטפורמות הניהוליות המשמעותיות שיש בידי מנהל הינה ישיבת צוות.  מנסיוני במפגש זה בין עובדים למנהלים ישנו פספוס של מיצוי הפוטנציאל  הטמון בו. לעיתים ה"פספוס" נובע מחוסר הכנה וחוסר תכנון של תכני הישיבה, לעיתים בשל קשיים של תקשורת ותשדורת אפקטיבית לצוות, לעיתים בשל תחושת אי נוחות אצל המנהל ממעמד הישיבה ומחשש שייפתחו דברים בעייתים ולעיתים מחוסר ניצול נכון של הזמן. תהליך ההכנה לישיבות צוות כולל 10 מפגשים אישיים המשלבים 2 תצפיות מעשיות ופידבק למנהל. כולל הכנת דוחות בקרה ומשוב על איכות הישיבה ועוד.
     

  • אימון בכירים בדגש על הקניית פרספקטיבה אימונית/ייעוצית לשיפור מיומנויות ניהוליות - פיתוח מיומנויות ייעוציות אימוניות של חשיבה   והתבוננות,  וניתוח, הקניית כלים  מתחום האימון והפיתוח הארגוני לצורך לקריאת מצבים ארגוניים פוליטיים והגדלת דרכי הפעולה האפשריות להשגת תוצאות טובות יותר. שילוב של שאלונים וניתוחים אישיותיים להגברת המודעות והבנת תהליכים.