לקוחות ממליצים

גיא בן גל
מנהל חטיבת ביניים ע"ש שמעון פרס קריית אונו

במסגרת קורס הנחיית קבוצות מטעם אוניברסיטת בר אילן בו לקחתי חלק במהלך שנת 2018 משתתפי
הקורס לקחו חלק בסדנת אימון בהנחייתה של הדר קליר.
הסדנא העניקה לי כלי עבודה מעשיים במסגרת עבודתי כמנהל חטיבת ביניים צומחת בשנת הניהול
הראשונה שלי. האימון עם הדר סייע לי בעבודתי מהסיבות הבאות:
הדר מובילה גישה אימונית דיאלוגית. היא מקשיבה למאומן, מאזינה לו, ורק לאחר מכן מציעה כלים
להכוונה, לסיוע וליישום.
השיטה האימונית אותה הדר מקדמת היא שיתופית ויש בה רמה גבוהה של הדדיות. התחושה שקיבלתי
לאורך כל מהלך הסדנא היא שיש לי פרטנר מקצועי שעובד יחד איתי כיצד לקדם אותי.
דינמיקה זו נתנה לי תחושה מאד טובה ויצרה אצלי רמת אמון גבוהה מאד בהדר החל מהאימון הראשון.
הדר היא אשת מקצוע מהמעלה הראשונה, סדנת האימון שלה שירתה אותי מקצועית ואפשרה לי לקבל
כלים ניהוליים ודיוק גדול יותר בדפוסי העבודה שלי כמנהל בית ספר.
אני ממליץ בחום לכל אדם שמלוות אותו דילמות ניהוליות להיעזר בסדנאות האימון של הדר.

 

צופית אשכנזי
מנהלת תחום חטיבת השיווק
יפאורה תבורי
הדר קליר אימון מנהלים

הדר קליר,

שילוב של חוכמה, עומק, היכולת להסתכל פנימה לנפש האדם ולזהות את מה שהוא עוד לא למד על עצמו. זו הדר. 

 

היכולת הזו מאפשרת לגייס את האנשים הנכונים לארגון, להוביל אותם לעשיה משמעותית ולייצר win win לארגון ולעובדים. 

 

 מפיקה ראשית של ערוץ חדשות בינלאומי 

במסגרת עבודתי כמפיקה ראשית של ערוץ בינלאומי נפגשתי עם הדר מדי שבוע כאשר המטרה הייתה לפתור בעיות שוטפות, לשפר את התקשורת בין ההנהלה לעובדים, לעזור לבנות סביבה ידידותית יותר ואופן עבודה יעיל יותר.

 

הדר נכנסה במהירות לעניינים, תמיד הייתה קשובה ואכפתית אך יחד עם זאת עניינית ואובייקטיבית. היא תמיד אתגרה וגרמה לחשוב על פרספקטיבות שתחילה לא היו נראות לעין, עזרה להסתכל על הדברים מזווית אחרת ובסופו של דבר דחפה אותי לראות את התמונה המלאה. היא עזרה לי למצוא את האיזון בין להיות קשוחה כלפי העובדים ולדעת לדרוש מהם, לבין היכולת להבין את הצד השני, להסביר ולהדריך על מנת להשיג תוצאות טובות יותר. 

 

בפאן האישי הדר עזרה לי מאד להבין את בני בן ה4, להתחבר אליו יותר, להבין את התסכול שלו שנבע בעיקר שאמא עובדת הרבה ובכך היא שיפרה לא רק את היחסים בינינו אלא גם את איכות החיים שלי, שכן הטיפול עזר לי להיפטר מרגשות אשם ופחדים שהיו לי.
 

מנשה גולדיס
רוכבי חמד -חווה טיפולית לילדים מיוחדים

ברצוני להמליץ על המאמנת הדר, כאחד שעבר תהליך אצל כמה מאמנים, נפעמתי ממש משיטת העבודה שלה, אשר חדרה עמוק מאד מבחינת האימון והצלחתי בזכותה לשנות את דרך חיי

בנוסף למקצועיות תמיד חיכתה לי עם חיוך והיתה נחמדה וסבלנית בצורה יוצאת דופן.

אני ממליץ בחום לעבור אצלה תהליך.

יפעת
מנהלת תחום טכנולוגיות בארגון פיננסי

הגעתי להדר, לראשונה, בהמלצתה של חברה וכבר בפגישה הראשונה חשתי את העוצמה של הדר ומחויבות גדולה שלה אליי ולמטרותיי.

הדר העניקה לי בראש ובראשונה ביטחון בעצמי, תוך אמונה גדולה בי ומחויבות להצלחתי.

 

עם המון חוכמה ואכפתיות, קיבלתי כלים להתנהלות מול המנהלים שלי ומול העובדים הכפופים לי, למדתי על החוזקות שלי, על דרכי התמודדות יעילות, על תקשורת טובה ואיך להשיג דברים שחשובים לי. לאחר התהליך שעברתי, היתה לי תחושה של עוצמה, ביטחון עצמי והערכה עצמית, מה שעזר לי להתקדם בחברה בה אני עובדת.

בפעם השניה הגעתי להדר כשרציתי לעשות שינוי בתחום עיסוקי המקצועי.

ממליצה בחום ותודה ענקית!

logo (2).jpg
איציק הורוביץ
הורוביץ אמרלד סוכנות לביטוח

אני חייב לשתף ולומר לך שהצלחת לעשות לי סדר בראש לא רק ברמה של להבין את עצמי יותר אלא לתת לי כלים ליישום .

בדברים שאני מתקשה לקבל החלטות או בדברים שאני רוצה להסביר לאחרים הדרך בה אני מיישם לעצמי מאפשרת לי לעזור לאחרים באותה מידה באותה קו מחשבה ובאותם כלים כל כך פשוטים .


הפנס הזה שהצלחת להאיר לי ..זה לא שלא ידעתי מה "הבעיות" ולזהות אותם ,  את פשוט עזרת לי לסדר את הבלאגן , להאיר לי בחושך באמצעות פנס שמראה איפה כל דבר אמור להיות . ולתת תיעדוף על דברים. בקיצר לעשות סדר להתקדם ולקבל החלטות. וכך אני מתנהל ועושה .

אז תודה תודה ושוב תודה . 
 

 הדר קליר פיתוח ארגוני ומשאבי אנוש
דבורה גורן
אחות ראשית מנהלת הסיעוד איכילוב

הדר קליר עובדת עימנו בשנים האחרונות בליווי אחיות אחראיות על בסיס אישי וקבוצתי, הן במחלקות והן במרכז הרפואי.אנו רואים בעבודתה נדבך חשוב בשימור צוות האחיות ובפיתוח כישורי הניהול שלהן. במהלך התקופה הוכיחה הדר שהיא בעלת יכולות מגוונות ליצור הקשבה, אורך רוח, אופטימיות, אמונה, הנעה, רתימה ומוטביציה אצל האחיות המשתתפות בתהליכים.
הדר יוצרת קשר משמעותי ומלא אמון עם מנהלות ואנשי הסגל ואף "הסגורים" והפחות נגישים שבהם ומספקת להם מראה,משוב ומפה של אלטרנטיביות פעולה.אני ממליצה עליה בחום.

טל מלכה סלהוב
מנהלת שיווק יפאורה תבורי
הדר קליר אימון מנהלים

בניהול יש הרבה דילמות איתם את מתמודדת לבד. יש דילמות מקצועיות שאת מבינה בהם טוב ויכולה לרוץ לבד, אבל בכל הקשור לניהול אנשים, אין כמו אימון עם הדר. ניתוח סגנונות התקשורת של השותפים לעבודה הכפיפים, המנהלים והשותפים, שיפרה משמעותית את יכולתי לפתור בעיות ניהוליות, ולהפיק את המקסימום מעצמי מהצוות. אני ממליצה לכל מנהל ללמוד עם הדר את הכלים החשובים של סגנונות תקשורת, ולשלב אימון אישי בתחומים נוספים.

ענבל דוד
יועצת משפטית ומשאבי אנוש דניה סיבוס
הדר קליר אימון מנהלים

האם לעתים אתם, כמנהלים או כאנשים פרטיים, שוברים את הראש "למה לעזאזל הוא מתנהג ככה"? מדוע עובד שלך מגיב כפי שמגיב? על קולגה לעבודה – "באיזו שפה הוא מדבר? מה הוא מנסה להגיד לי"איך אני מוצא את הדרך להניע את עובדיי ולהבין אותם?חייבת להודות, שסדנת סגנונות תקשורת בהנחיית הדר קליר, נתנה בידי כלים להתמודדות עם שאלות מהסוג הזה.אם הייתי צריכה לבחור להעביר סדנה אחת בלבד למנהלים בארגוני – זו הסדנה שהייתי בוחרת בה, ללא כל ספק.הדר העבירה את הסדנה בצורה דינמית, סוחפת והורידה לכולנו אסימונים לרוב (תביאו שקים...)

הארי גוסטדינר
יועץ ארגוני בכיר אונ' בר אילן
הדר קליר אימון מנהלים

הכרותי עם הדר החלה כאשר היא למדה כסטודנטית  קורס לפיתוח אישי, הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות של לימודי ההמשך של אוניברסיטת בר אילן, זאת בניהולי ובהנחייתי בשנים 2010-2011 . הקורס הינו קורס אינטנסיבי של 340 שעות לאוכלוסיות נבחרות שעוברות לאחר ראיון טלפוני, מיון של 6 שעות טרם קבלתם ללימודים.

התרשמתי מאוד מיכולותיה האישיות והמקצועיות אשר באו לביטוי במהלך שעות רבות של דינמיקה קבוצתית מעמיקה. להדר יכולת אינטלקטואלית טובה מאוד והינה בעלת אינטליגנציה חברתית מאוד גבוהה. תרומתה במסגרת קבוצתית היתה תמיד מהותית ומקדמת. הצעתי לה לעבוד עמי בליווי מנהלים בארגונים בו אני משמש כיועץ בכיר מזה שנים רבות.

הדר מלווה מנהלים בדרגי ניהול שונים בהצלחה בשנים האחרונות ועושה זאת באכפתיות ובמקצועיות .

אני ממליץ עליה בחום ומשוכנע שתתרום רבות .כמו כן הבגרות הרגשית שלה והגישה המאוד חיובית לאדם יתרמו רבות לכל ארגון בו תפעל.

אודי גורן
צלם, אומן ומורה

http://udigoren.com

הדר קליר אימון מנהלים
אייל מטרני
מנהל תחום מבקרים רשות הטבע והגנים

סדנת סגנונות תקשורת הועבר להנהלת מחוז מרכז על ידי גברת הדר קליר, כחלק ממערך שלם של הכשרה במיומנויות ניהול. לסדנה יש משמעות רבה להבנת תפקידי המנהל מבחינת מגוון הכלים שהוא צריך להכיר ולהפעיל על יתרונותיהם וחסרונותיהם של סגנונות התקשורת. הסדנה גורמת להרהורים ולהנעה לפעולה בכך שהיא מאפשרת התאמה של כל סגנון לאנשים שונים. כמו כל הסדנאות גם זו מועברת על ידי הדר בנעימות, בחיוך ובתחושה טובה.

הדר קליר אימון סדנאות והרצאות
לימור קטן פרידמן
ממונת משאבי אנוש מחוז מרכז רשות הטבע והגנים

הדר, סדנת סגנונות תקשורת שעברנו איתך נתנה לאנשי הנהלת המחוז כלי מעשי ומקצועי להתנהלות נכונה יותר ברמת הגישה והתקשורת הפנים ארגונית.כל אדם או עובד או מנהל צריך להיות מסוגל להתנהל ביום יום בגמישות מול מצבים לא קלים שמאחוריהם עומדים בני אדם. באמצעות הכלי שהועבר בנושא סגנונות ניתן להתמודד טוב יותר בהפעלת שיקול דעת מובנה ולא לפעול מהרגש, על מנת ליצר תוצאות טובות יותר בעבודת צוות.הכלי שהועבר, רלוונטי לכל תחום בחיים, בעבודה ובחיים האישיים.הסדנה חשובה לחיים. סדנת סגנונות תקשורות הועברה בצורה חוויתית חיובית ונעימה כולל התאמות רלוונטיות למצבים ביומיום של כל אחד ואחד בעבודה.הדר,ניחנת ביכולות מעבר למנחה קבוצות אחר, יכולות של ראייה מעבר ובתוך כל עובד ועובד, ובעזרת יכולת זיהוי זו, הצלחת להניע כל אחד ואחד מהם לתהליך הקבוצתי, כפי ששוב נוכחתי לראות יכולת זו בסדנאות נוספות שעברנו עימך.תודה על הסבלנות והעבודה המקצועית.

הדר קליר אימון עסקי אישי
איה רוזן
אחראית חדרי לידה לשעבר
בי"ח איכילוב

צוותי חדר הלידה אותם ניהלתי במרכז הרפואי תל אביב - זכו לעבור סדנא של סגנונות תקשורת על ידי המאמנת הדר קליר.במהלך הסדנא למדו המשתתפים טכניקות שונות להעברת מסרים, יצירת קשרי עבודה נאותים. הסדנא גרמה ליותר סבלנות, הבנה ושת"פ בקרב חברי הצוות השונים, קבלת האחר, הבנה, הקשבה, שיפור האקלים במקום העבודה.הסדנא נתנה דגש גם על יחסי הצוות הנהולי ושאר הצוות וביחד כל הגורמים הגיעו לכימיה טובה יותר מתוך הבנה וכבוד בעבודה.אין ספק שמפעם לפעם ראוי שכל ארגון ישדרג עצמו וירכוש כלים וידע נוספים למען שיפור הקשרים בארגון ושיפור השרות בארגון .אם יעשו זאת עם הדר יצאו נשכרים כפליים.

רונן גינזבורג
מנכ"ל דניה סיבוס
הדר קליר אימון סדנאות והרצאות

הדר קליר מלווה את הצוות הניהולי הבכיר של דניה סיבוס מסוף שנת 2012, זאת כמאמנת לשיפור ושימור יכולות הניהול והמנהיגות של המנהלים המובילים את ארגוננו.הדר עושה זאת בהצלחה ומפגינה מקצועיות ואכפתיות כלפי האנשים בארגון. כמו כן, הדר העבירה בארגוננו סדנאות בנושאים של מנהיגות ותקשורת שזכו לפידבקים מצויינים, כך שניתן לומר שהיא יוצרת קשר מצויין עם האנשים ומנחה אותם ברגישות לקליטת מסרים ורעיונות מתחומי הייעוץ והאימון הארגוני. מנסיוני האישי בשיחות עמה ניתן להבחין ביכולות הניתוח והאבחון בהבטים ההתנהלותיים והפסיכולוגיים שעלולים לעכב אדם מלפרוץ דרך או להשיג מטרה. אני ממליץ עליה בחום.